KS Praha logo
CZ
CZ EN

Znovu v Jizerkách (regionální dovolená 2015)

Dovolená Uživatel regionsever Kalendář 29.10.2015

Také letos jsme se koncem července vypravili na regionální dovolenou do Bílého Potoka v Jizerských horách. Někteří tu byli již potřetí, jiní poprvé. Říká se, že tu hodně prší, ale my jsme tu, podobně jako v minulých letech, zažili krásné počasí. Dohromady s dětmi se nás tu sjelo skoro sedmdesát.

Rána jsme začínali u zurčícího potůčku, kde jsme se scházeli na modlitební. Po snídani jsme se věnovali různým aktivitám. Kdo měl kolo, nechal se zlákat na blízký singltrek, jiní se vypravili za bližšími i vzdálenějšími cíli, a někdo si třeba jen užíval klidu a odpočinku v táboře. V pozdním odpoledni zbyl čas na volejbal nebo minigolf, nebo na popovídání se sousedy u kafe.

Večer jsme se společně scházeli s očekáváním, co zažijeme s Bohem. Dali jsme více času chvále, modlitbám a očekávání na Pána. To společné očekávání na Pána nám nejde tak, jak bychom si přáli a proto jsme chtěli dát Bohu „větší“ prostor. Některý večer se nám to dařilo lépe, jindy to šlo trochu „ztuha“. V každém případě nás ale Bůh nezklamal a prožili jsme s Ním i spolu navzájem dobrý čas.

Ani letos jsme nevynechali oblíbený táborák, u kterého jsme slyšeli dvě silná svědectví o cestě k Bohu.

A velkou radost jsme měli ze křtů Daniely a Péti. V horkém počasí bylo skutečně osvěžující, že se konaly v tůni horského potoka 🙂

Po společném týdnu jsme se rozjížděli občerstveni a vděční Bohu za vše, co jsme mohli prožít.

Několik fotografií naleznete zde (pokud máte další zajímavé fotografie, můžete je také sdílet).

Tomáš Božovský